Lorem ipsum

Jag är intresserad av att köpa!

För att understryka vår kvalitetspolicy erbjuder vi ”Helt nöjd-garanti”. Är du inte helt nöjd med våra produkter tar vi alltid tillbaka dem kostnadsfritt. Jämför dem gärna med konkurrenternas!

Skickar

Kontakt

 

HUVUDKONTOR
UMEÅ
Täktvägen 12, 904 40 Röbäck
Tel: 020-27 00 00 | Fax: 090-13 80 00
info@norrlandspall.se

 

VD
Henrik Morén, henrik.moren@norrlandspall.se

EKONOMI/ADMINISTRATION
ekonomi@norrlandspall.se
Annika Löfström, annika.lofstrom@norrlandspall.se
Marita Vincent, marita.vincent@norrlandspall.se
Kerstin Lundberg, kerstin.lundberg@norrlandspall.se

FÖRSÄLJNING
forsaljning@norrlandspall.se
Stefan Hultqvist, stefan.hultqvist@norrlandspall.se
Richard Persson, richard.persson@norrlandspall.se
Conrad Nyberg, conrad.nyberg@norrlandspall.se

INKÖP
inkop@norrlandspall.se
Ulrica Oppman, ulrica.oppman@norrlandspall.se
Susanne Sandberg, susanne.sandberg@norrlandspall.se
John Berggren, john.berggren@norrlandspall.se
Anna Kriström, anna.kristrom@norrlandspall.se
Marcus Olofsson, marcus.olofsson@norrlandspall.se

ARBETSMILJÖ
Niklas Palmlöf, niklas.palmlof@norrlandspall.se

PRODUKTION
Robert Skufca, robert.skufca@norrlandspall.se